Рішення № 160 від 15.05.2019 "Про внесення змін до штатного розпису дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Калинка» комунальної власності Сарненської міської ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

15    травня  2019 року                                                                                                         №  160

Розглянувши клопотання дошкільного навчального закладу (ясла-садок)    № 7 «Калинка» від 07.05.2019 №59  щодо збільшення штатної чисельності працівників, відповідно до Закону України  «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 23.11.2010 №1157/18452 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» (із змінами), з метою приведення штатної чисельності працівників у відповідність до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів  та забезпечення санітарно-гігієнічного стану в дошкільному закладі, керуючись  підпунктом 1 пункту «а» статті 32  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Надати згоду на введення до штатного розпису  дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) № 7 "Калинка" додатково 0,5 штатної одиниці  прибиральника службових приміщень з 15 травня 2019 року  в межах фонду заробітної плати затвердженого у кошторисі на 2019 рік.
  2. Завідувачу дошкільного навчального закладу Євгейчук Г.О. подати штатний розпис на затвердження до міської ради в термін до 17 травня 2019 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф., заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                          С.Б.УСИК

160-kalinka-zbilshennja-odinic.doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"