Рішення № 119 від 26 березня 2019 року "Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 17.07.2013 № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 березня 2019                                                                                                        № 119

"Про внесення змін до рішення

міськвиконкому від 17.07.2013

№ 218 "Про організацію проведення

конкурсу з перевезення пасажирів на

автобусному маршруті загального

користування у м. Сарни"

Відповідно до підпункту 12 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 7, 43-46 Закону України "Про автомобільний транспорт", пунктів 4, 22-24 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування" (із змінами), звернення Управління Уктрансбезпеки у Рівненській області від 25.03.2019 № 34/402-19 виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення міськвиконкому від 17.07.2013 № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни", виклавши додаток 2 у новій редакції, що додається.
  2. Рішення міськвиконкому від 31.08.2017№ 280 "Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 17.07.2013  № 218"Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни" визнати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови   Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                    С.Б.УСИК

до рішення міськвиконкому

від 26.03.2019  №  119

С К Л А Д

конкурсного комітету  з визначення переможця конкурсу

по перевезенню пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Сарни

Хомич Віктор Анатолійович                   - перший заступник міського голови, голова  конкурсного комітету.

Жабчик Андрій Васильович          - головний спеціаліст з економічних питань, заступник голови конкурсного комітету.

Бахно Віктор Каленикович            - керуючий справами міськвиконкому,  секретар конкурсного комітету.

Члени конкурсного комітету:

Антоніч Микола Дмитрович  - інспектор з дорожнього нагляду Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області (за згодою).

Бабич Михайло Леонтійович   - член Асоціації автомобільних перевізників Сарненщини, директор ПАТ СК "Провідна" (за згодою).

Лешкевич Олександр Олександрович - керівник служби радіотаксі 1563     (за згодою).

Наконечний Тарас Юрійович             - заступник начальника Управління – начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті  Управління Укртрансбезпеки у  Рівненській області (за згодою).

Марков Микола Михайлович             - голова міського спортивного клубу «Олімп» (за згодою).

Мельник Сергій Федорович                -  провідний консультант-адміністратор  територіального сервісного центру № 5643 регіонального сервісного центру МВС в  Рівненській області (за згодою).

Цицюра Олександр Олександрович   - голова ФСК для інвалідів "Повір у себе".

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                             В.К.Бахно

119-zmini-218-konkurs-perevezennja-pasazhiriv.doc.doc

28 березня 2024