Рішення №80 від 20 березня 2019 року"Про план роботи міськвиконкому на квітень 2019 року"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 березня  2019 року                                                                                             № 80

"Про план роботи міськвиконкому

на квітень 2019 року"

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 375 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", керуючись статтею 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план роботи міськвиконкому на квітень 2019 року (додається).
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бахна В.К. – керуючого справами міськвиконкому.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                      С.Б.УСИК

до рішення міськвиконкому

від 20.03.2019  № 80

П  Л  А  Н

роботи виконавчого комітету міської ради на квітень 2019 року

Зміст заходів

Хто доповідає, інформує

І. ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

17.04

Про схвалення звіту про результати виконання міського бюджету за  І квартал 2019 року.

Жабчик А.В.

17.04

Про дотримання умов Договорів, розкладу руху та регулярності перевезень населення автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування.

17.04

Про роботу КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" по виконанню робіт з благоустрою та озелененню території міста у весняно-літній період.

Місько О.О., директор КП "Житлосервіс", Микосянчик О.С., директор КП "Екосервіс"

17.04

Про план роботи міськвиконкому на травень 2019 року.

17.04

Про звернення, заяви підприємств, установ, організацій, громадян міста.

17.04

Про розпорядження, прийняті між засіданнями міськвиконкому від  20.03.2019 до 17.04.2019.

Усик С.Б.

ІІ. ЗАХОДИ ПО ДОДЕРЖАННЮ КОНСТИТУЦІЇ ТА ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, АКТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ВИЩОГО РІВНЯ, КОНТРОЛЮ ВЛАСНИХ РІШЕНЬ

25.04

Про роботу КП "Житлосервіс"  по виконанню Закону України "Про звернення громадян".

Місько О.О.,

директор КП "Житлосервіс"

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

Протягом місяця

Засідання комісій згідно планів роботи:

-          міжвідомчої;

-          адміністративної;

-          з житлових питань;

Товкач Т.П.

Протягом місяця

Спортивні, культурно-масові заходи.

Бахно В.К.,

Набухотна Г.О.

СВЯТКОВІ  ТА  ПАМ’ЯТНІ ДНІ  У  КВІТНІ  2019 РОКУ:

26 – День Чорнобильської трагедії;

28 – Великдень.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                                В.К.Бахно

80-plan-roboti-na-kviten.doc.doc