Рішення №104 від 20 березня 2019 року"Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Просвіти, --- в м.Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

20 березня 2019 року                                                                             № 104

"Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню по вул. Просвіти, --- в м.Сарни"

Розглянувши звернення жителів житлового будинку № --- по вул. Просвіти в м. Сарни щодо зрізу аварійних дерев, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 19.03.2019 № 3/19, що знаходяться біля житлового будинку по вул. Просвіти, --- в м. Сарни (додається).
  1. Надати дозвіл КП «Екосервіс» (Микосянчик О.С.) на видалення аварійно-небезпечних дерев в кількості 2 (два) шт.,  згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 19.03.2019 № 3/19.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                     С.Б.УСИК

104-zriz-derev-prosviti-.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"