Рішення №407 від 19.11.2019 “Про встановлення режиму роботи магазину «TheMart» по вул. Бєлгородській,39 в м.Сарни.”

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

19 листопада 2019 року                                                                                                                    № 407

“Про встановлення режиму роботи

магазину «TheMart»  по

вул. Бєлгородській,39 в м.Сарни.”

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання (особа) про встановлення режиму роботи магазину «TheMart»  по вул. Бєлгородській, 39, в м.Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи магазину «TheMart» по торгівлі непродовольчими товарами  в орендованому  приміщенні по вул. Бєлгородській,39, в м.Сарни, згідно додатку.
  2. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на (особа).
  3. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:
    • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
    • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій споживачів;
    • обладнати куточок інформації для споживачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів" та інші документи;
    • встановити систему відеоспостереження та забезпечити охорону об’єкту.
  4. Рекомендувати (особа) письмово повідомляти міськвиконком:
    • про зміни в напрямках діяльності;
    • про зміни в режимі роботи;
    • про припинення господарської діяльності;
    • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності;
  5. Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.
  6. Рішення № 385 від 23 жовтня 2018 року “Про встановлення режиму роботи магазину «TheMart» по вул.Бєлгородській,21/2 в м.Сарни” визнати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного спеціаліста міськвиконкому з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    СВІТЛАНА УСИК

407-magazin-ze-mart.doc.doc
407-grafik-ze-mart.doc.doc

Документи → Проєкти рішень ради