24 вересня 2021 року                                                                                            № 567

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) Круглик Ніні Петрівні

Розглянувши заяву Круглик Ніни Петрівни щодо надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),   керуючись              ст.ст. 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”  та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та  за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Круглик Ніні Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Сарненської міської ради                                                  орієнтовною площею  2.8700 га.

1. Круглик Ніні Петрівні замовити  розроблення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024