24 вересня 2021 року                                                                                            № 551

Про укладення договорів оренди

земельних ділянок, управління спадщиною

на які перейшло до Сарненської міської ради

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статтею 123 Земельного Кодексу в Україні, статтями 1283, 1285 Цивільного кодексу України, статтею 30-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про оренду землі»,  розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 24 листопада 2017 року №520 «Про стан та перспективи  розвитку галузі сільського господарства району», розглянувши  заяву  ТОВ «Агро Вест Активс» про надання  в оренду  земельних ділянок, з метою забезпечення раціонального використання та охорони земель та за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Взяти на себе функцію Управителя земельними ділянками, які входять до складу спадщини, але не прийняті спадкоємцями, згідно списку  (додається) .

2.Передати в оренду ТОВ «Агро Вест Активс» земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини, яка не прийнята спадкоємцями та  розташовані  в адміністративних межах Ремчицького старостинського округу №6 Сарненської міської  ради Рівненської області, строком на 7 (сім) років або  до моменту прийняття спадщини.

1. Зобов´язати ТОВ «Агро Вест Активс»:

3.1 Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельні ділянки, які не прийняті  спадкоємцями згідно  списку   та  розташовані в адміністративних межах Ремчицького старостинського округу №6 Сарненської міської  ради Рівненської  області.

3.2 В місячний термін після виготовлення технічної документації із землеустрою - укласти в установленому законом порядку договір оренди землі на зазначені земельні ділянки.

• Зареєструвати у встановленому законом порядку право оренди земельних ділянок.

4.Плата за оренду не переоформлених земельних часток (паїв), що входять до складу спадщини померлих громадян здійснюється в грошовій формі у розмірі  2000,00 грн. за 1 га, щорічно.

5.Плата за оренду земель вноситься до бюджету Сарненської міської  територіальної громади.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин,екології та природокористування (Пацукевич А.С.),а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської  ради (Мацков О.В.) .

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                              РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№551 від 24 вересня 2021 року "  Про укладення договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради".doc
Додаток до рішення.xlsx

Документи → Проєкти рішень ради