24 вересня 2021 року                                                                                            № 507

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

в оренду Ніколайчуку Василю Степановичу

Розглянувши заяву Ніколайчука Василя Степановича та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної  ділянки  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с.Люхча, вул. Грушевського, 12 в  на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 124, 125, 126, Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Ніколайчуку Василю Степановичу на розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  в оренду строком на  7 років в с.Люхча, вул. Грушевського, 12 в на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.1439 га  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  2.   Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                    РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№507 від 24 вересня 2021 року "  Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Ніколайчуку Василю Степановичу".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"