24 вересня 2021 року                                                                                              № 500

Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

Климцю Сергію Симоновичу

Розглянувши заяву Климця Сергія Симоновича та подані відповідні документи про продаж  земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 127, 128  Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.     Включити  земельну  ділянку  несільськогосподарського призначення на  території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.0102 га до переліку земельних ділянок,  що підлягають продажу.
  2.   Надати дозвіл Климцю Сергію Симоновичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки орієнтовною площею 0.0102 га – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Сарненської міської ради.
  3. Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч  гривень 00 коп./.
  4. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                       РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№500 від 24 вересня 2021 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення Климцю Сергію Симоновичу".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"