24 вересня 2021 року                                                                             №  444

Про внесення змін до Програми

по здійсненню благоустрою  на 2021 рік

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми по здійсненню благоустрою на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської  ради від 24 грудня 2020 року № 83 зі змінами, виклавши пункт «Джерело фінансування» розділу «ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ» у  такій редакції:

«Джерело фінансування - кошти бюджету міської територіальної громади,  трансферти з державного бюджету та інших місцевих бюджетів.

Фінансування заходів програми здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади шляхом надання фінансової підтримки КП «Екосервіс» в сумі 4000,0 тис.грн., КП «Житлосервіс» - 500, 0 тис.грн. та виплат грошових винагород, придбання предметів та обладнання по благоустрою, оплати послуг сторонніх організацій Сарненською міською радою в сумі 1000,0 тис.грн».

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачити кошти на виконання заходів програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко); з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев) та на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

№444 від 24 вересня 2021 року "Про внесення змін до Програми по здійсненню благоустрою  на 2021 рік".docx

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"