№1541 від 28 серпня 2020 року "Про поновлення договору оренди землі гр. Артюшка Василя Васильовича"

28 серпня 2020 року                                                                                          № 1541

“Про поновлення договору оренди

землі гр. Артюшка Василя Васильовича”

Розглянувши клопотання від 09.07.2020 року гр. Артюшка Василя Васильовича щодо поновлення договору оренди землі в м. Сарни по                       вул. Ковельській, керуючись статтями 12, 93, 124, 134  Земельного кодексу України, статтею 33 Закону України „Про оренду землі”, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Поновити договір оренди землі загальною площею 0.0089 га (кадастровий номер 5625410100:01:009:0187) в м. Сарни по вул. Ковельській, що  укладений між  Сарненською міською радою та                      гр. Артюшком Василем Васильовичем та зареєстрований  Сарненським районним відділом Рівненської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 21.05.2010 за № 041058800004.

1.      Уповноважити міського голову укласти додаткову угоду  до договору оренди землі від 21.05.2010 про поновлення відповідного договору, що  укладений між Сарненською міською радою та  гр. Артюшком Василем Васильовичем.

1. гр. Артюшку Василю Васильовичу виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

1. Попередити землекористувача про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права на земельну ділянку, відповідно до вимог статті 141 Земельного кодексу України.

1. Зобов’язати землекористувача забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.

1.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на  в.о. начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                          СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024