, Адміністратор

№1534 від 28 серпня 2020 року "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Андрощуку Володимиру Андрійовичу"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

28 серпня 2020 року                                                                                            № 1534     

 

“Про надання дозволу на розроблення проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність для індивідуального садівництва

гр. Андрощуку Володимиру Андрійовичу”

 

            Розглянувши заяву від 20.07.2020 гр. Андрощука Володимира Андрійовича, про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в             м. Сарни, земельний масив товариства «Надія», керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. Андрощуку Володимиру Андрійовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0.0600 га - індивідуального садівництва в  м. Сарни земельний масив товариства «Надія», за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.

         

  1. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

         

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.).

 

 

         

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання