№1504 від 17 липня 2020 року "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Заєнчковській Ганні Олександрівні"

17 липня 2020 року                                                                                            № 1504

“Про надання дозволу на розроблення проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність для ведення особистого селянського

господарства гр. Заєнчковській Ганні Олександрівні”

Розглянувши заяву від 04.06.2020 гр. Заєнчковської Ганни Олександрівни, про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Сарни, по вул. Ковельській, 91, керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Заєнчковській Ганні Олександрівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0.1867 га - для ведення особистого селянського господарства в  м. Сарни по вул. Ковельській, 91, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  СВІТЛАНА УСИК

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024