№1471 від 05 червня 2020 року "Про погодження списання з балансу КП«Житлосервіс» багатоквартирних будинків в м. Сарни"

05 червня 2020 року                                                                              № 1471

«Про погодження списання

з балансу КП«Житлосервіс»

багатоквартирних будинків

в м. Сарни»

Відповідно до клопотання КП -'Житлосервіс" від 03.03.2020 № 17, Законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", беручи до уваги Статут комунального підприємства "Житлосервіс", затверджений" рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 17.02.2020 №43, з метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301, пунктом 31 статті 26. пунктами 5, 8 статті 60 Закону України "Про місцеве" самоврядування в Україні" враховуючи висновок та рекомендації постійних депутатських комісій, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити КП "Житлосервіс" (балансоутримувачу) списання з балансу багатоквартирних будинків в м. Сарни згідно переліку, що додасться.
  2. КП «Житлосервіс» утворити комісії для списання майна визначеного пунктом 1 цього рішення та сформувати їх склад у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» із включення до складу комісії першого заступника міського голови, заступника міського голови з питань бюджету та фінансів, головного спеціаліста з юридичного забезпечення.

1. Не пізніше двохмісячного строку з дати прийняття цього рішення утвореним комісіям згідно пункту 2 цього рішення за результатами роботи скласти акти про списання багатоквартирних будинків з балансу за формою згідно з Порядком списання з балансу затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301.
  2. КП «Житлосервіс» подати до виконавчого комітету Сарненської міської ради на погодження акти списання багатоквартирних будинків з балансу, визначені пунктом 3 нього рішення, після підписання всіма членами комісії та затвердження комунальним підприємством.
  3. КП "Житлосервіс" на підставі актів про списання багатоквартирного будинку, створити перелік квартир, нежитлових приміщень, розміщених у списаних з балансу багатоквартирних будинках, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на які не зареєстроване, та передати перелік таких квартир/нежитлових приміщень для оприлюднення на офіційному сайті Сарненської міської ради не пізніше 5 днів з моменту його створення.
  4. Визначити КП "Житлосервіс" балансоутримувачем квартир, розмішених у списаних з балансу багатоквартирних будинках, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної вчасності на які не зареєстроване.
  5. Визначити КП "Житлосервіс" балансоутримувачем нежитлових приміщень, розміщених у списаних з балансу багатоквартирних будинках, які не перебувають у приватній власності.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (В.Дзугань), а організацію виконання на першого заступника міського голови В.Хомича.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

до рішення міської ради

від 05.06.2020 № 1471

П Е Р Е Л І К