№1467 від 05 червня 2020 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.2018 №746 «Про структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету"

05 червня 2020 року

«Про внесення змін до рішення міської

ради від 15.02.2018 №746 «Про структуру

та чисельність апарату міської ради та її

виконавчого комітету»

З метою підвищення ефективності виконання функцій та повноважень покладених на апарат міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись пунктом 5 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок та рекомендації постійних комісій міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури і чисельності апарату міської ради та її виконавчого комітету, затвердженої рішенням міської ради від 15.02.2018 №746 «Про структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету», а саме:

1.1. Створити «відділ гуманітарно-соціальних питань та торгівлі» в кількості 4 штатних одиниці.

1.2. Ввести у «відділ гуманітарно-соціальних питань та торгівлі» посаду «начальник відділу» в кількості 1 штатна одиниця.

1.3. Вивести з відділу «Загальний відділ» посади «головний спеціаліст» в кількості 2 штатних одиниці та з відділу «відділ житлово-комунального господарства та розвитку території» посаду «головний спеціаліст» в кількості 1 штатна одиниця шляхом введення до відділу «відділ гуманітарно-соціальних питань та торгівлі».

1. Затвердити структуру і чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету в кількості 34 одиниці згідно з додатком до цього рішення.

1. Витрати на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати згідно з чинним законодавством у межах видатків, які передбачені у міському бюджеті на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету на відповідний рік.

1. Додаток до цього рішення є невід’ємною його частиною.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів (Жабчик А.В.) та керуючого справами виконавчого комітету (Бахно В.К.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

до рішення міської ради

від 05.06.2020 року № 1467

СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСТЬ