, Головний редактор

№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

                                              ПРОЕКТ

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

___________ 2022 року                                                                                                  №

 

 

Про затвердженняподання до суду 

про призначення опікунів для

недієздатної особи

 

 

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 56, 58, 60, 63 Цивільного кодексу України, статтею 300 Цивільного процесуального кодексу України, враховуючи протокол засідання опікунської ради Сарненської міської ради від 13 січня 2022 року № 4, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 

  1. Затвердити подання органу опіки і піклування щодо призначення (особа), --- р.н. та (особа), --- р.н. опікунами (піклувальниками) над (особа), --- р.н., у випадку визнання її недієздатною (обмежено дієздатною), що додається.

 

  1. Направити подання до Сарненського районного суду Рівненської області по справі №572/2834/21 за заявою (особа) та (особа) про визнання (особа) недієздатною, встановленняопіки та призначення опікунів.

 

  1. Контроль за виконаннямцього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

 

 

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
-opikunska-molchan.docx.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви ТОВ «АТБ-маркет» про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Суворова, 10 в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви (особа) про присвоєння адреси гаражу по вулиці Григорія Сковороди, --- в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Коростського старостинського округу №2"

Пошук документів

Корисні посилання