, Адміністратор

Про переоформлення дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Р І Ш Е Н Н Я

 

       ____________2021 року                                                                №

 

Про переоформлення дозволу на

розміщення засобу зовнішньої

реклами

         

Розглянувши лист голови Сарненської районної ради Я.В. Яковчука щодо переоформлення дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами та звільнення від плати за користування місцем розташування засобу зовнішньої реклами, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами),  пунктом 4.20 Правил розміщення зовнішньої реклами в м.Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09.06.2016 №180, Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09.10.2015 № 1983, враховуючи лист  голови комісії з припинення відділу культури, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації від 22.11.2021 №01/26-27/21, у зв’язку зі зміною балансоутримувача рекламного засобу, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Переоформити дозвіл Сарненській районній раді ради на розміщення засобу зовнішньої реклами, а саме – двостороннього суцільного щита, розміром 3х6 м у м.Сарни (поблизу перехрестя вул. Я.Мудрого та вул.Суворова).

 

  1. Сарненській районній раді переукласти  договір на тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами від 31.08.2018 №6 із Сарненською міською радою у зв’язку зі зміною балансоутримувача.

 

  1. Звільнити Сарненську районну раду від плати за користування місцем розміщення зовнішньої реклами у зв’язку з використанням його для соціальної реклами.
  2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 31.08.2018 №344 «Про розгляд звернення відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами» та від  07.2018 №293 «Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Сарненської РДА Раковця Е.К. щодо звільнення від сплати за користування місцем розміщення зовнішньої реклами по вул. Я.Мудрого в м.Сарни».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця, організацію виконання – на заступника начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальника відділу житлово-комунального господарства Юрія Козярчука.

 

 

 

 

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання