Ви є тут

Загальні

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від  їхнього  професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Урочистості в районному будинку культури

День місцевого самоврядування, встановлений Указом Президента України у 2000 році і відзначається 7 грудня. З цієї нагоди сьогодні в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті збори до Дня місцевого самоврядування. В заході взяли участь керівники територіальних громад,   посадові особи та ветирани місцевого самоврядування,  голова районної ради, депутати рад всіх рівнів, голова райдержадміністрації. Міський голова Світлана Усик  вітаючи присутніх  зосередила  увагу на історії формування традицій місцевого самоврядування в Україні.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Реалізація положень Закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.

Документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також запроваджуються новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники апарату міськвиконкому!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування . Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто і всю Україну щасливими та багатими. Вітаємо громаду міста, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців ради з Днем місцевого самоврядування.

Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто щасливим!

З Днем Збройних cил України!!!

Діти ДНЗ № 9 «Росинка» відвідавши Сарненську військову частину А-0153 привітали військовослужбовців зі святом. Вихователі спільно з дітьми не просто здійснили екскурсію до військової частини але і передали чудові, щирі, теплі дитячі побажання нашим захисникам. Дітям було цікаво побачити справжніх війскових  та поспілкуватись з мужніми  захисниками нашої Батьківщини. Не забули і про батьків наших вихованців які на разі перебувають  у зоні проведення АТО.

Міськвиконком інформує

Для зручного користування під’їздом багатоквартирного житлового будинку по вул. Пушкіна, 54/3  встановлено металевий дверний блок з кодовим замком, які придбано за спільні кошти мешканців даного під’їзду та кошти виділені з міського бюджету.

Запрошення на урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

7 грудня о 16.00 годині в міському Будинку культури «Залізничник» відбудуться урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Запрошуємо депутатів міської ради,членів виконавчого комітету, працівників та ветеранів міськвиконкому, працівників підприємств, установ, організацій міста  взяти участь у святкових заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

Міськвиконком 

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України. 

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої cвітової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.