Ви є тут

Загальні

V міжнародний спортивний турнір "Єдність людей - кордонами не поділити"

Сьогодні, 24 червня 2017 року розпочався V міжнародний спортивний турнір "Єдність людей - кордонами не поділити". Триватиме він 24-25 червня у м. Сарни. Відбулася урочиста частина відкриття турніру за участі міського голови Світлани Усик, голови районної ради Руслана Серпенінова, отця Владислава, консула Республіки Польща Марека Запора, голови ГО "Польсько-українська дружба" Андрія Данильченка, гостей з Польщі та учасників заходу.

Відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України, Дня державної служби України та Дня молоді

Сьогодні 23 червня 2017 року  у Сарненському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України, Дня державної служби України та Дня молоді.

Вітання міського голови

Шановні державні службовці!

Прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня державної служби. Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком  розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України!

Міськвиконком інформує

Сьогодні, 22 червня 2017 року працівники комунального підприємства "Екосервіс"  здійснюють аварійно-відновлювальні роботи самоплинного каналізаційного колектора діаметром 500 мм. на перехресті вулиць Некрасова, Бєлгородської.

Міськвиконком інформує

Сьогодні, 22 червня 2017 року   працівники комунальних підприємств та підрядних організацій здійснюють:

-  роботи з очищення фонтанів міста, зокрема центрального фонтану міста, що у сквері на вул. Широкій;

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни біля Меморіалу Солдатської слави на вулиці Суворова відбувся мітинг - реквієм з покладанням квітів до пам’ятника невідомому солдату, у якому взяли участь міський голова Світлана Усик, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький,  трудові колективи міста, громадськість та представники засобів масової інформації. Усі присутні пом’янули полеглих у боях хвилиною мовчання.

Міськвиконком інформує

Силами працівників КП "Трудівник" для міських жителів облаштовано прибережну зону відпочинку річки "Случ".

Також оновлено дитячу розважальну зону. Зокрема, встановлено елементи дитячих майданчиків.

Уряд затвердив Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію (постанова від 07.06.2017 № 406).

Рішення прийняте на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності". Зокрема, документом спрощено процедуру отримання дозвільних документів на виконання робіт технічно нескладних об'єктів. Серед таких об'єктів є відновлення елементів благоустрою, перепланування ненесучих стін в квартирах, заміна покриття покрівель будинків, монтаж технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв'язку, влаштування засобів безперешкодного доступу для інвалідів, тощо.

Перевести дачні і садові будинки у житлові стало простіше

14 червня 2017 року Кабмін спростив правила для переведення дач у житлові будинки. Відтепер для того, аби перевести дачний чи садовий будинок у житловий потрібно подати заяву, копію документа про право власності та письмову згоду співвласників будинку на переведення. Правила, за якими здійснюється таке переведення, регулюються Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки, затвердженим постановою Кабміну від 29 квітня 2015 року № 321.

У міському клубі "Колос" з 13 червня розпочав свою роботу денний літній-розважальний табір "Веселка"

У літньому   таборі  сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. У роботі табору враховують дитячі інтереси, приймаються до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання. Організатори дають можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята.