Ви є тут

Загальні

Ми пам’ятаємо своїх героїв

18 жовтня в Сарненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 відбувся захід, присвячений пам’яті випускника закладу, загиблого воїна АТО, бійця батальйону спеціального призначення "Азов" Криворученка Степана Гавриловича (позивний "Уж"). Захід відбувся з нагоди Дня народження Степана Криворученка, адже йому в цей день виповнилося б 48 років.

Збройні сили України – Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу cлужать рідному народу.Під таким гаслом у Сарненському МБК «Сузір̕я» відбулося святкове дійство присвячене Дню захисника України «Захисник-наша гордість і слава». 

Вихованці МБК «Сузір̕я» та ПК «Юність» вітали зі святом всіх захисників України, адже 14 жовтня за наказом Президента України встановлено – День захисника України. Саме ця дата знаменує вшанування тих, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною та увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише недавно одягла військову форму.

Урочистості до Дня Захисника України

13 жовтня в Сарненському районному будинку культури  відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України,  75-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва. В урочистостях взяли участь міський голова Світлана Усик, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, , ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Вшанували пам'ять захисників

14 жовтня Україна відзначає День захисника України,  75-ту річницю створення Української повстанської армії  та День українського козацтва. На передодні св'ята біля меморіалу Героїв Небесної Сотні відбулося покладання квітів в пам'ять про всіх хто загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність Української держави.

В Сарнах відкрили меморіальну дошку воїну АТО

13 жовтня  на території ВПУ-22 м. Сарни відбулося  відкриття меморіальної дошки воїну антитерористичної операції Леоніду Озеранчуку, який з 2007 по 2010 рік навчався в даному закладі.  Леонід загинув 22 травня 2014 року в бою під Волновахою на Донеччині, посмертно нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».

  Участь у відкритті меморіальної дошки взяли голова міської ради Світлана Усик, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, , студенти, військовослужбовці,  представники духовенства та засобів масової інформації.

«Посади дерево»

Велике, зелене дерево здавна символізує процвітання, здоров’я і любов, тому це найкращий спосіб проявити себе по відношенню до рідного міста.

13 жовтня в сквері «Залізничник»  відбулася акція «Посади дерево»,  організована міською радою за підтримки ДП «Сарненський лісгосп», яка була приурочена до  Дня Захисника України.

"Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати!"

Питання патріотичного виховання нового покоління  хвилює  як громадськість, так і педагогів. А з огляду на сучасні українські реалії, воно набуває дедалі більшої актуальності.

 В основу системи роботи з патріотичного виховання в нашому дошкільному закладі №6 «Казка» покладено національну ідею, що об'єднує українців. Періодично, упродовж навчального року, педагоги нашого дитячого садка спільно з вихованцями та їхніми батьками організовують патріотичні заходи — тематичні свята й розваги, марафони, благодійні акції тощо, зокрема приурочують їх до важливих для України дат.