Ви є тут

Загальні

Міськвиконком інформує

В конференц залі міської ради під головуванням Світлани Усик відбувається засідання виконавчого комітету міської ради до порядку денного якого запропоновано розгляд дев'яти питань.

«Зимова фортеця»

В рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» для вихованців дошкільного навчального закладу № 3 днями проводився районний етап конкурсу «Зимова фортеця», мета якого стимулювати дітей дошкільного віку до організації рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності та пропагувати здоровий спосіб життя.

Основне завдання конкурсу - максимальне залучення дошкільнят до рухової активності на прогулянці. Учасниками конкурсу стали як вихованці, так і працівникі ДНЗ.

Міськвиконком інформує

Працівниками комунального підприємства “Трудівник” відремонтовано засіб примусового зниження швидкості руху автотранспортних засобів, який розміщенний по вул. Бєлгородська (13).

Година Землі 2018

З метою підтримки проведення кампанії Година Землі 2018 р., яку проводить всесвітній фонд природи, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, ГОДИНУ ЗЕМЛІ, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Пропонуємо всім небайдужим долучитись да даного проекту!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили і залишили нам наші прадіди. Тож нехай українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання українського народу! З метою відзначення міжнародного Дня рідної мови у дошкільному навчальному закладі №6 м.Сарни відбулися заходи шанування української мови, а саме:

ЗАПРОШУЄМО ЛЮБИТЕЛІВ СПОРТИВНИХ ІГОР

25 лютого 2018 року о 10.30 год., в спортивній залі районного ліцею «Лідер» (вул. Технічна), відповідно до Календаря ХV чемпіонату Сарненського району з волейболу серед команд першої ліги сезону 2017-2018 років (VІ тур (ІІ коло), відбудуться волейбольні ігри між міською командою «Олімп» та «Фаворит» (м.Сарни), «Случ» (с.Тинне).

О 10.00 годині на стадіоні “Мрія” (м.Сарни) відбудуться півфінальні ігри турніру із футболу в яких візьмуть участь команди “Олімп” та “Фаворит” м.Сарни.

Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Сарни за 2017 рік

                             Міськвиконком повідомляє про друк

                                                   ЗВІТУ

                   про виконання Програми соціально-економічного

    та культурного розвитку м.Сарни за 2017 рік схваленого рішенням

Вшанували Героїв Небесної Сотні

        Сьогодні, 20 лютого з метою вшанування героїв, які віддали власні життя на майдані під час Революції гідності, в парку «Героїв Майдану» м. Сарни, (вул. Суворова) відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку «Героям Небесної Сотні» за участю міського голови Світлани Усик, голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови Сарненської районної ради Миколи Костецького, помічника-консультанта народного депутата України Олексія Лавора, представників організацій, підприємств, установ, військовослужбовців В/ч А-0153 та громадськості міста.

Презентація гуртка англійської мови в ПК "Юність"

Відкритий урок англійської мови "Enjoy English" відбувся 15.02.2018 у підлітковому клубі "Юність", що по вул.Толстого, 22б. На відкритий урок завітало багато гостей ( батьки, знайомі, друзі), що додало ще більшої енергії та бажання діткам показати, що вони вміють та знають. Протягом заняття проводились цікаві конкурси, у яких потрібно було проявити кмітливість, вміння працювати в колективі та, звичайно ж, знання.